HomeПартнериХотел Белведере Охрид

Хотел Белведере Охрид

- Advertisement -

Хотел Белведере е сместен во борова шума во населбата Св. Стефан, на 4 км од Охрид и 100 метри од Охридско Езеро.

Хотел Белведере е бренд кој нуди широк опсег на услуги на брегот на Охридското езеро.

Со совршената рамнотежа помеѓу елеганцијата и комфорот, нашиот хотел со 4 ѕвезди нуди 89 ново декорирани соби, две сали за семинари, еден модерен ресторан и два традиционални ресторани во центарот на Охрид.

Контакт:

hotel belvedere ohrid 02

hotel belvedere ohrid 03

hotel belvedere ohrid 04

- Advertisement -