Хотел Молика Битола - ЕЛЕМ ТУРС

Хотел Молика Ве поканува на незаборавен престој во срцето на Националниот парк Пелистер.

Ресторан Белведере Охрид

Ресторан Белведере ве очекува на разновидна акустична музика секоја вечер, зачинета со вкусни домашни и интернационални специјалитети.

Hotel Belvedere Ohrid

Хотел Белведере е сместен во борова шума во населбата Св. Стефан, на 4 км од Охрид и 100 метри од Охридско Езеро.

Hotel Tino Sveti Stefan

Сместен на 4 км од центарот на Охрид, Хотел Тино Свети Стефан Ви нуди комбинација од луксуз, висок квалитет и надалеку препознатлива гостопримливост.

Restaurant Ostrovo Sv.Naum

Ресторанот ОСТРОВО се наоѓа на јужно источната страна на Охридското Езеро, на еден од двата острови на изворите на реката Црн Дрим во близина на манастирот Свети Наум Охридски и е опкружен со најживописната природа во поширокиот регион.

OFF ROAD Охрид - Македонија

Здружението OFF-Road OHRID Macedonia е формирано 2015 година со главна активност организирање на Џип Турнеи во Охридскиот регион.

УНИРОЈАЛ КОМПАНИ Д.О.О.Е.Л.

Официјален застапник на целосната програма од Goodyear (Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava, Debica, Kelly) и дел од Европската франшиза за брзи сервиси Vulco.

ИГИ-2000 Битола

ДООЕЛ ИГИ-2000 е компанија која се занимава со трговија на автоделови и електрика за лесни и доставни возила.

Т.А. Турист - Битола

Т.А: Турист Битола е основана пред 22 год ( 1994 ) и нуди голем асортиман на туристички услуги:

Хера Турс Ексклузив - Битола

Туристичка агенција со "A" лиценца.

4х4 Возила

OFF ROAD MACEDONIA располага со 4х4 возила, кои по потреба можат да се стават во функција за превоз на туристи.

Ethno House "At the Bridge" in village Zovik, Mariovo, Macedonia

Село Зовиќ, надалеку познато и по Камениот Мост (Филмски Мост) е едно од најубавите село во Македонија, сместено на 50 км од Битола. 

Language Switcher

Search

Не пропуштајте

4х4 Екскурзии низ Македонија

Откријте ги големиот број на живописни локации преку незаборавни 4х4 екскурзии низ Македонија Повеќе информации...

4X4 Off Road

Изнајмете 4х4 возило и истражувајте ја Македонија

4x4 Тури и Екскурзии

Меморијален Туризам

Откријте ги локациите од Првата светска војна во Македонија

Меморијален Туризам

Велосипедски тури во Македонија

Велосипедски тури во Македонија

Велосипедски тури во Македонија

Планинарски тури во Македонија

Планинарски тури во Македонија

Планинарски тури во Македонија

Уживајте во фото галериите од различните локации во Македонија

Истражи ја Македонија

Компании партнери на здружението OFF ROAD Macedonia

Партнери