hiking on pelister 24

Хотел Молика Битола – ЕЛЕМ ТУРС

Хотел Молика Ве поканува на незаборавен престој во срцето на Националниот парк Пелистер. Сместен на 15 км од Битола, во ...
Read More
restoran belvedere ohrid 02

Ресторан Белведере Охрид

Ресторан Белведере ве очекува на разновидна акустична музика секоја вечер, зачинета со вкусни домашни и интернационални специјалитети. Ресторанот се наоѓа ...
Read More
hotel belvedere ohrid 02

Хотел Белведере Охрид

Хотел Белведере е сместен во борова шума во населбата Св. Стефан, на 4 км од Охрид и 100 метри од ...
Read More
hotel tino sv stefan ohrid 02

Хотел Тино – Свети Стефан – Охрид

Сместен на 4 км од центарот на Охрид, Хотел Тино Свети Стефан Ви нуди комбинација од луксуз, висок квалитет и ...
Read More
restaurant ostrovo sv naum 01

Ресторан Острово – Св. Наум

Ресторанот ОСТРОВО се наоѓа на јужно источната страна на Охридското Езеро, на еден од двата острови на изворите на реката ...
Read More
uniroyal prilep 02

УНИРОЈАЛ КОМПАНИ Д.О.О.Е.Л.

Официјален застапник на целосната програма од Goodyear (Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava, Debica, Kelly) и дел од Европската франшиза за брзи ...
Read More
igi 2000 bitola 02

ИГИ-2000 Битола

ДООЕЛ ИГИ-2000 е компанија која се занимава со трговија на автоделови и електрика за лесни и доставни возила. Располагаме со ...
Read More
ta turist 02

Т.А. Турист – Битола

Т.А: Турист Битола е основана пред 22 год ( 1994 ) и нуди голем асортиман на туристички услуги: Летовање, Зимовање, ...
Read More

Хера Турс Ексклузив – Битола

Туристичка агенција со “A” лиценца. *10 % попуст за сопствениците на OFF ROAD MACEDONIA картички за следниве услуги:Превозни услуги т.е ...
Read More
etno kukja kaj mostot zovik

Етно куќа „Кај Мостот“ село Зовиќ, Мариово

Село Зовиќ, надалеку познато и по Камениот Мост (Филмски Мост) е едно од најубавите село во Македонија, сместено на 50 ...
Read More
Close Menu