HomeПартнериРесторан Белведере Охрид

Ресторан Белведере Охрид

- Advertisement -

Ресторан Белведере ве очекува на разновидна акустична музика секоја вечер, зачинета со вкусни домашни и интернационални специјалитети.

Ресторанот се наоѓа во центарот на Охрид во близина на пристаништето и поседува две затворени сали со капацитет од 100 и 80 гости, како и голема отворена тераса за 250 гости.

Стариот дел од градот се наоѓа на само два чекори од ресторанот.

Контакт:

restoran belvedere ohrid 02

- Advertisement -